Deba Kimya Hakkında...


İzmir de kurulan Deba Kimya geniş ürün yelpazesiyle bugün, Tarım, Zirai İlaç, Boya, Plastik, Ambalaj Yapı vb. sektörlere İzmir merkez ve depo, İstanbul Tuzla ve Hadımköy depoları olmak üzere 3 ayrı lokasyonda hizmet vermekte olup, kimyasal hammadde tedariği alanında, ithalat ve ihracatta güçlü lojistik ağı ile ulusal, uluslar arası ülkeler ve Türki Cumhuriyetler de dahil olmak üzere geniş pazarlara hitap etmekte olan öncü bir kuruluştur.

Kuruluşundan itibaren ürün ve hizmetleri ile Türk toplumunun kaliteli ve sağlıklı geleceğine katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden Deba Kimya bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, bünyesinde ki kuruluşların da sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayacak, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir. Kimya sektöründe uzun yıllardır yöneticilik yaparak deneyim kazanmış yönetim kadrosu ve deneyimli alt yapıya sahip insan kaynağı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir şirkettir.

Deba Kimya geliştirdiği kurum değerlerini, rekabetin derinleşip küreselliştiği günümüzün gereklerine uygun bir yönetim felsefesinin temeli kabul etmekte kimyasal hammadde tedariğinde güven, kalite, verim, süreklilik ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi ile daha da büyümeyi hedeflemektedir.